kobieta w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym

Zaskocz wszystkich idealnym dwuczęściowym strojem kąpielowym

Hej miłośnicy lata i plażowicze!

Dziś chcemy porozmawiać z Wami o temacie, który nieodłącznie kojarzy się nam z latem - czyli o kostiumach kąpielowych dwuczęściowych. 🩱 Jest to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji, dlatego postaramy się podejść do tematu holistycznie. Gotowe? To zaczynamy, a więc, dlaczego warto postawić na model dwuczęściowy?

Większa swoboda

Strój  dwuczęściowy daje większą swobodę ruchów niż model jednoczęściowy!  Możemy swobodnie pływać, biegać po plaży czy grać w siatkówkę plażową! Nic nas nie ciągnie i nie uwiera. Jeżeli jesteśmy z tych Pań, których rozmiar z metki różni się nieco pomiędzy dołem, a górą to taki strój również będzie świetnym wyborem!

Opalanie brzucha

Kostium dwuczęściowy pozwala na opalanie brzucha, co dla wielu osób jest ważnym aspektem podczas letniego wypoczynku. Chcesz opalić ciało spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu? Postaw na bardziej odkryte kostiumy, dzięki nim Twoja swoje ciało nabierze pięknych wakacyjnych barw. Oczywiście nie zapominajcie o filtrach!

Różnorodność 

Dzięki dużej różnorodności wzorów i fasonów, każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i dla swojej sylwetki! Drogie Panie z pełną świadomością obalamy mit, że do kostiumu dwuczęściowego trzeba mieć figurę modelki! Dobrze dobrany strój dwuczęściowy może podkreślić i wysmuklić figurę, zamów i przekonaj się sama!
Warto zwrócić uwagę, na fakt, że modele dwuczęściowe nie zawsze sprawdzą się dla każdego..... Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią!

Poczucie komfortu

Nie wszystkie kobiety czują się komfortowo prezentując swoje ciało w kostiumach dwuczęściowych. Kompleksy, blizny, bądź znamiona mogą stanowić ograniczenie nie do przeskoczenia... Na plaży ważne jest, aby czuć się pewnie i komfortowo! Jeżeli będziemy zakrywać swoje ciało kuląc się lub podciągając majtki i poprawiając bikini nie tylko możemy zwrócić na siebie uwagę plażowiczów, ale także obniżyć poczucie własnej wartości! Oczywiście tego nie chcemy!

Ograniczenie ruchów

Kostium wbrew pozorów może ograniczać ruchy i sprawiać, że niektóre osoby będą czuły się bardziej niekomfortowo na plaży. 
Jeśli zdecydowałaś się na noszenie kostiumu dwuczęściowego, mam dla Ciebie kilka pomysłów na to, jak ulepszyć ten strój.  Gotowa?
Warto postawić na model, który idealnie dopasowuje się do Twojej figury - pamiętaj, że każde ciało jest piękne i ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo.
Innym sposobem na ulepszenie kostiumu kąpielowego dwuczęściowego jest dobór odpowiednich dodatków - pareo, kaszkietówka, kapelusz czy okulary przeciwsłoneczne mogą sprawić, że będziesz wyglądać jeszcze stylowo!
Nie zapominaj także o odpowiedniej pielęgnacji ciała - nawilżona i opalona skóra zawsze wygląda lepiej!

Kostium kąpielowy dwuczęściowy ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Ważne jest jednak, abyś czuła się w nim dobrze i komfortowo, ponieważ to najważniejsze podczas plażowania i relaksu nad wodą. Pamiętaj, że każde ciało jest piękne!

Oby letni wypoczynek był udany! 👙
Bądźcie Helth i Fit!
A.M.
#kostiumkąpielowy #dwuczęściowy #letniewakacje #modaplażowa #stylowo #relaksnadwodą
Powrót do blogu